| Florica_Mladin_1976 a întrebat:

Am blocat pe cineva pe Facebook, iar acum nu mai am nici un acces la informatii despre respectiva persoana? De ce? Si cum il pot debloca? Va rog mult sa imi raspundeti!

2 răspunsuri:
| Iuliu_Bolog_1989 a răspuns:

Sus in partea dreapta langa cuvantul "home", dai pe sageata si alegi "Privacy Settings", iti va aparea o pagina unde vei vedea "Blocked People and Apps", dai click pe "Manage Blocking" iar "Block users" sunt cei pe care i-ai blocat. Pentru a-i debloca trebuie sa dai click in dreptul fiecaruia pe "Unblock". Oricine se afla in lista de persoane blocata nu te va mai vedea pe facebook si nu va mai avea acces la nici o informatie despre tine, si viceversa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Iuliu_Bolog_1989 a răspuns:

Sus in dreapta la Facebook ai o sageata. Dai pe ea si alegi "Privacy Settings", in josul pagini in dreptul "Blocked People and Apps" dai click pe "Manage Blocking", iar la "Block users" dai click pe "Unblock" pentru a decloca pe cine vrei tu. Oricine e blocat nu are acces la nici o informatie despre tine si viceversa. Sper ca a ajutat raspunsul meu.