| claudiu1818 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi, m`am angajat la o alimentara, iar langa mine e si o fata care e si ea de 1 zi acolo, azi fiind a 2-a zi a ei, eram dimineata in fata magazinului, a trecut pe langa mine si m`a salutat, am raspuns, apoi neavand treaba am stat afara si ma uitam la ea mai mereu, ea facea la fel, apoi trece prin fata mea si se uita la mine, m`am uitat si eu la ea si am bagat`o in seama, a raspuns cu un zambet frumos, iar mai tarziu a plecat acasa. Maine vreau sa o bag iar in seama si sa incep sa vorbesc cu ea dar nu stiu ce subiecte thinking si ar mai fii ceva : ea oare ma place? eu o plac pe ea desii o stiu de 2 zile, sunt atras de ea.

5 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Buna, pai cret ca intr-adevar te place, caci daca te privea si ea, si inca te-a raspuns cu zimbet pai atunci fii mai tare, discuta cu ea, intreab-o cum ii merge, invit-o la un suc sau ceva de genul asta.

Sper ca veti fi impreeuna, pe parcurs ce veti discuta, una alta poate veti avea un viitor, sa fiti impreuna, daca va veti potrivi, dupa caracter.
bafta.

| mika a răspuns:

Pai ati filtrat amandoi dupa cate spuihee hee. sigur te place si ia big grin invit-o la un suc dupa munca!

| hd04wbw a răspuns:

Sigur te place, dupa 2 zile.Cati ani ai? O sa va casatoriti si o sa aveti o familie frumoasa si sigur o placi ca zambeste frumos. Da intrebare de oameni maturi. Oare ca subiect sa vb cu ea. Da oare ma place? Oare ai ceva in capul ala de pui asa intrebari aici.Cine poate stii ce e in capul tau sau ce simte ea pentru tine.Cine poate sa iti spuna ce sa vorbesti.Mai bagati-va mintile in cap cu intrebari de astea.

| Alex_2741 a răspuns:

Frate stai linistit happy de fosta m-am indragostit cum am vazut-o happy. poate si ea te place happy momentan nu ai de unde sa stii decat facand conversatie cu ea happy cel mai bine vorbeste frumos cu ea happy fi respectuos happy afla daca are prieten happy si pai vezi daca continui happy nu e bine sa strici o relatie happy. Succes happy

| ed23tm a răspuns:

Cu siguranta te place daca se tot uita la tine.
Stai mai mult de vorba cu ea pana prinzi momentul sa o intrebi daca te place.
Intai trebuie sa o cunosti mai bine inainte sa o intrebi daca simte ceva pentru tine.
tine-o de vorba sti tu cu ce.

Mult noroc la gagici.