| Adytzza97 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare, de fiecare data cand sunt cu persoana iubita mi se schimba efectiv stare de spirit, nu prea mai am starea de spirit pe care o am cand nu sunt cu ea parca nu sunt eu. Dc sunt asa cand sunt cu ea doar si ce pot face sa ma schimb?

Răspuns Câştigător
| cosmina1998 a răspuns:

Pai cum te simti? Simti ca e o pierdere de timp? Daca te simti asa..probabil nu mai tii la ea.dar daca abia astepti sa o vezi, atunci cu siguranta o iubesti si vrei sa fii acolo cu ea, mereu, sa o strangi in brate, sa o saruti.Sa uiti de tot si toate.Dar daca este total opus..atunci,pt a nu iti face nici tie rau si nici ei..mai bine o termini cu ea..pt ca o sa te obisnuiesti cu ideea ca e iubita ta..nu ca trebuie sa te dedici intru totul pentru ea.winking Sunt fata si..eu cred ca e mai bine sa o termini cu ea ca sa nu ajungi sa tii in continuare la ea..sau sa iti dea ea papucii si sa te simti si mai rau.winking Asa..iti bati joc si de tine si de ea happy sau, daca nu vrei sa faci nici pasul asta..incearca sa fii mai apropiat happy :*

| Adytzza97 explică (pentru cosmina1998):

Sunt apropiat cu ea doar cand ma simt bine.dar am stari cand ma simt bine cu ea o sarut etc, dar nu mereuuu... si vreauu sa ma schimb sa fiu mereu asaa....sa vb cu ea sa o alint

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Renunta la iubita si vei redeveni cel ce ai fost, adica vei fi tu insuti.

| Adytzza97 explică (pentru neutrino):

Dar o iubesc.dar am unele momente cand ma simt bine cu eaaa

| horansgang a răspuns:

Asta are legătură cu ''fluturi în stomac'', adică sentimentele pentru ea, şi atunci când vei fii mult mai sigur pe tine, ele vor dispărea, şi apoi poţi fii tu însuţi