| DeEaDeeutzaX a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare:este normal ca numai dupa o luna de relatie baiatul sa vrea sa faci sex? Pun aceasta intreabare deoarece eu am fost cu un baiat de 18 ani(eu am 16) care la inceput a fost dragut cu mine numai ca dupa un timp mereu aducea vorba de sex si eu tot ii spuneam ca sunt virgina si ca nu vreau si el zicea ca nu e adevarat.Asta numai dupa 2 saptamani dupa ce ne-am combinat. El de fata cu prietenii lui se purta foarte urat cu mine si atunci am hotarat sa ma despart de el dupa o luna.Insa ce ma afecteaza cel mai mult este ca eu ajunsesem sa tin la el si m-a afectat foarte mult sa -mi dau seama ca el nu a vrut decat sex de la mine.Sincer nu stiu ce sa fac pentru ca sufar foarte mult.
P. S:Nu m-am despartit de el decat de 2 zile.

Răspuns Câştigător
| raluca44 a răspuns:

Iubita,eu zic sa nu mai suferi dupa el pentru ca nu te merita.crede-ma ca daca te iubea nu mai facea toate astea.s-a combinat cu tine doar pentru sex.iar ceea ce trebuie sa faci tu este sa nu cedezi mai ales asa cu una, cu doua.virginitatea este, dupa parerea mea, cel mai de pret lucru al unei fete.nu are rost sa ti-o pierzi atunci.cand te simti pregatita fa-o cu cineva care te merita cu adevarat si care simti tu ca te iubeste.plus ca nu e vreo fericire sa iti incepi viata sexuala de acum.o sa ai timp toata viata pentru asta.asa ca uita-l pe tipul asta si gaseste-ti unu pe masura ta.nu de alta, dar daca ii dai ce vrea el, o sa ai mai tarziu de suferit.te pup!

| RainbowAndra a răspuns (pentru raluca44):

Deea, Raluca44 are dreptate, uita-l.

| raluca44 a răspuns (pentru RainbowAndra):

Pai da.ce rost are sa se chinuie cu el? si sa sufere pentru el? nu e singurul baiat din lumea asta.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ar fi dupa 3 luni de relatie dar cum tu esti mica pana la 18 ani ar trebui sa te abtii de sex.

| Tania a răspuns:

Daca ne luom dupa baieti, ei vor sex si dupa 1 zi.
Stai linistita, tipul nu te-a maritat si mai bine sa te simti ok ca ai scapat de el pentru ca vroia doar sex.

| IMC90 a răspuns (pentru Tania):

Mai Tania mai, n-o mai da cotita...

Si femeile tot mamifere sunt, asa am auzit rolling on the floor Asta inseamna ca au impuls sexual la fel de puternic

| Amelya02 a răspuns:

In primul rand te felicit pentru faptul ca ti-ai dat seama ca vroia ce vroia,si nu cauti metode de impacare.
E greu,stiu.dar ar trebui sa faci un efort sa te distragi de la subiectul "el".
Incearca sa iesi cu alti baieti,fete, in grup, mai iesi si singura uneori sa-ti pui ordine in ganduri si sa te relaxezi, daca ai intrat in depresie, du-te la shopping, sau fa ce faceai inainte!
Daca te suna nu ii raspunde, iar daca te baga in seama pe mess, raspunde-i dar nu dezvolta propozitiile.adica vorbeste-i sec, sa-si dea seama. poate sa-si ceara si scuze! :*

| IMC90 a răspuns:

Tu ai auzit de tarani eu*bagi?

| DeEaDeeutzaX explică (pentru IMC90):

Adica?

| IMC90 a răspuns (pentru DeEaDeeutzaX):

M-a lucrat robotelul

era iobagi laughing

| MariiLetz a răspuns:

"Sa vrea" e normal si dupa 10 minute.
Sa faceti e cu totul alta poveste.

| cristi0005 a răspuns:

Toti baietii vor sex nu dupa o luna ci dupa o zi daca se poate.ai grija ce faci sa nu regreti mai tarziu. decizia iti apartine

| DeEaDeeutzaX explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurihappy

Răspuns utilizator avertizat
| CiprianTPU a răspuns:

Scumpa mea sa nu crezi un barbat cand iti spune ca te iubeste din prima zi sau chiar din prima saptamana. Uneori face lucrul asta doar pentru a obtine o partida de sex. Lasa un pic timpul sa treaca si daca iti demonstreaza ca te iubeste cu adevarat, da merita sa te daruiesti trup si suflet big grin