| nessayaR a întrebat:

Am si eu o intrebare in special pentru baieti.Ati accepta sa aveti o relatie cu o fata mai mica ca voi cu 3 ani sa zicem? Adica fata a9 a si baiatul a12 a.

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Sunt fata si pentru asta nu cred ca nu pot raspunde!
De obicei in cele mai multe relati, baiatul este cel care este mai mare! sunt relatii in care baiatul are si cu 10 ani mai mult ca fata, dar daca exista dragoste si atractie varsta conteaza mai putin!
Intre mine si prietenul meu sunt aproape 3 ani diferenta, dar asta nu este nici o piedica, mai degraba o consider un avantaj!

| Doηηa a răspuns:

Bună întrebare... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de tine daca pe tine nu te deranjeaza diferenta de varsta nu este ablsolut nimic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu contează vârsta, fata poate avea 10 şi partenerul 70... contează? La urma urmei dacă fata la 10 ani poate fi gerontofilă, nu-i nicio problemă.

Nu. N-aş fi de acord.

| nessayaR explică (pentru anonim_4396):

Cu ce n-ai fi de acord? ca fata sa aiba 10 si partenerul 70 sau ca fata sa fie intra a9 a si baiatul a 12a?

| anonim_4396 a răspuns (pentru nessayaR):

Lăsând un rând liber între idei, eu zic că pare evident cu ce n-aş fi de acord. Respectiv " ca fata sa fie intra a9 a si baiatul a 12a ". Bine, normal că n-aş fi de acord nici cu o relaţie 10-70 de ani. laughing

| nessayaR explică (pentru anonim_4396):

Diferenta nu este asa de mare.e doar de 3 ani.care ar fi marea problema? ca nu poti intretine relatii sexuale cu ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru nessayaR):

Nu poţi pe naiba. laughing Marea problemă ar fi convingerile mele, atâta tot. Eu unul n-aş putea să am vreodată o relaţie cu o fată mai mică sau mai mare ca mine cu 3 ani. Le prefer pe cele de aceeaşi vârstă sau cu un an mai mici sau mai mari.

Răspuns utilizator avertizat
| costelus25 a răspuns:

Normal ca dalaughing) eu am 27 ea 19 ani si ne-am cunoscut cand avea ea 15 jumatehappy deci se poate

| costelus25 a răspuns:

Acuma depinde si cat de dezvoltata esti