| dolsh3 a întrebat:

Buna TPU :*. Am si eu o intrebare ohappy.tongue Mie imi place de fratele celei mai bune prietene ale mele si nu stiu cum sa ma apropii de el. adica. lui ii plac ff mult motoarele (E innebunit) sh mie mie foarte frica de ele. aveti ideei cum sa ma aproprii de el?puppy dog eyes. ps: dau funda:*

Răspuns Câştigător
| AndreiPara a răspuns:

Stii, ai putea sa gasesti alte interese comune, nu doar motoarele. Si pariu ca despre motoare nu stii prea multe. Ai putea sa te interesezi, poate ajung sa te pasioneze, si asa ar fi mai bine, pentru ca una e sa te prefaci ca iti place ceva, alta e chiar sa iti placa.
Succes in continuare, si vezi ce faci.

1 răspuns:
| impodobestemamabradul a răspuns:

1.Poti sa te prefaci ca iti plac motoarele. 2. Fa alte activitati pe care il preocup...activitatile sa le faceti impreuna! happy