| IntrebariUsoare a întrebat:

Am o intrebare care nu ma lasa
Imi place de o fata si cred ca stiti cum e, tie frica sa-i zici adevarul in fata. Daca ii zic celei mai bune prietene ca o plac, si ii zic sai zica ei, ar fi bine? mi-e frica... nu vreau so pierd, chiat imi place de ea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Salutare!
Poate ca nu iti e usor sa vorbesti cu ea intre patru ochi dar noi, fetele doar in felul asta vedem daca va place sau nu de noi. De exemplu, eu consider ca daca un baiat nu isi ia inima in dinti sa imi spuna ce are de zis, atunci insemna ca eu degeaba il plac daca el nu ma place. Noi in general asta credem.
Poate asta gandeste si fata respectiva despre tine. Asadar, vorbeste cu ea! Incearca sa ai un contact vizual, observa si tu o privire, un zambet... detensionati-va si spune-i ceva sa-i dea de inteles ca o placi. happy Bafta!

| IntrebariUsoare explică (pentru ruxandraaaaioanaaaa24):

O s-ai zic in fata. Daca ma place ma place daca nu asta e n-ai ce face

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns (pentru IntrebariUsoare):

Da, asa e cel mai bine. happy
Infrunta situatia!

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea

| Trolozaur a răspuns:

Da, in modul asta o sa isi dea seama ca esti barbat si o sa se umezeasca pana la glezne. ca asta vor fetele in ziua de azi, baieti carora le e frica sa vorbeasca cu ele. esti sigur ca tu esti baiatu? poti sa iti schimbi numele din vladrezolva in luivladiitremuravoceacandvorbeste.

| IntrebariUsoare explică (pentru Trolozaur):

Serios? luivladiitremuravoceacandvorbeste?