| byrox a întrebat:

:* am si eu o intrebare pentru voibig grin, dar as vrea raspunsuri cat mai sincerehappy.Asa sa va spun, eu sunt la liceu a 9 a si am o cls de sportivi a 10 si ma intalnesc cu ei cam mereu.Intr-un timp mi.a placut de un baiat de acolo care sta cu 2 colegi de-ai lui. A trecut ceva timp de atunci, si intr-o vinerii i.am dat prietenului baiatului de care mi.a plact like la poza de profil.Si marti cand ma duceam la scoala cu prietena mea, el iesea de la ore si era singur.Si s.a uitat lung in ochii mei si ma salutat.Si nu vorbisem niciodata cu el, si nici nu ne cunoaste, doar din privire ne stim.Si acum nu stiu ce sa cred, i.o place de mine? Ca mie a inceput sa-mi placa de el. Deci, oare i.o place de mine?

7 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Poti afla numai vorbind cu el...totul este posibil.Mult noroc in dragoste!

| byrox explică (pentru mada1820):

Pei mie ca daca vb cu el, o sa ma creada obsedatastraight face ce sa fac?crying

| mada1820 a răspuns (pentru byrox):

Daca vorbesti cu o persoana nu inseamna ca esti obsedata. O sa vezi ca totul o sa fie bine, ai incredere in tine, incearca sa vorbesti azi putin, maine putin si tot asa pana o sa va apropiati mai mult.

| TheUchiha a răspuns:

Sall soro, asta poti afla doar daca vei deveni din ce in ce mai apropiata de el, cum ar fi sa-i comentezi pozele de pe facebook spunandu-i ca poza e frumoasa si chestii deastea.Sau daca nu poti incerca si pe mess.Insa cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el sa clarificati lucrurile intre voi. Baftawinking

| byrox explică (pentru TheUchiha):

Si cum sa devin mai apropiata de el? :-s mie sa nu creada ca sunt obsedata de elstraight face

| TheUchiha a răspuns (pentru byrox):

Pai daca vrei intr-adevar sa fi mai apropiata de el(fara sa creada ca esti obsedata de el)ar fi binisor daca te-ai imbraca elegant, si ai arata bine cat timp esti prin preasma lui. Daca vrei sa fi mai apropiata de el nu inseamna ca esti obsedata de el. Crede-ma nu sunt fata, insa stiu ce le place baietilor.Si inca un lucru: baietilor le mai place ca fetele sa fie ele insasi cand sunt prin preasma, adica sa nu aiba emotii, sau daca spun vreo prostie sa nu se simta prost, deoarece ei stiu ca nu ai facut-o cu intentie. Baftawinking

| cora95 a răspuns:

Pai incearca s discuti cu el sa iesiti undeva ca amici si apoi asa vorbind sa ajungeti la o intelegerebig grin probabil ca si el simte ceva ceva pentru tine