| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare...peste 2 zile ma intalnesc cu prietenul meu, tin sa mentionez ca e o relatie la distanta si e prima data cand ne vedem...cum sa actionez?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii naturala! O sa fii coplesita de emotii, dar comporta-te normal, da friu liber sentimentelor, bucura-te, traieste clipa si ...fii naturala! Asta e cel mai important.Nu te da drept altcineva. Vorbeste deschis cu el, ca si cum n-ar fi prima data cand va vedeti fata-n fata.
Mult succes si... profita de aceste momente! EMotiile o sa fie coplesitoare, dar unice!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tu insatihappy.
Razi la glumele lui, zambeste-i, lasa-l pe el sa te imbratiseze, sa te ia de mana, sa te sarute. E mai dragut asabig grin
Comunica liber cu el, fa-l sa se simta comfortabil cu tine.

| unknøwn a răspuns:

Tu deasupra. Rupeţi patul cât aveţi ocazia!

| OMEGALIN a răspuns:

Ai grija, nu stii ce obsedati pot fi...

| hondru a răspuns:

Sarutal.doar nu ati vb degeaba atata timplaughing

| 69AnonimuS69 a răspuns:

LOL! Vezi sa nu te mance! Lasand gluma laoparte vezi sa nu te violeze. Te trezesti ca e un tip de 60 de ani care te inchide si te violeaza. Nu merge singura daca nu stii exact cine e.