| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac cu prietenul prima data cand ne vedem intr o relatie la distanta?
vreau sa facsa fie o zi sau doua de neuitat pentru amandoi si sa facem orice lucru dragut si mai ales nebunesc.
DAU FUNDA

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa vizitati impreuna locuri dragute din orasul respectiv, sa stati la unul din voi acasa seara si sa va uitati la filme, sa dormiti impreuna, eventual puteti merge si impreuna in club.

| Doub a răspuns:

Să dormiţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei 2 zile de neuitat e doar un mod, dar depinde de varsta voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il pui in tren ca sa poti scrie mesajul cu ce i-ai face daca ar fi langa tine.

| Daniela1234567 a răspuns:

Salut! Eu tot as putea spune ca ma flu intr-o relatie la distanta deci am sa ma vad cu el la iarna...Iti propun ceva gen distractie, patinoar, parc de distracti, plimbare in parc, cumparaturi, film

| YAS1506 a răspuns:

Avem 16 ani.

| anonim_4396 explică (pentru YAS1506):

Aha, atunci limitativa la iesitul pe afara. poate si un film, vedeti voi