| marian1 a întrebat:

Am facut sex in fund si eram pe stop... si apoi din greseala a ejaculat pe vagin eu inca sunt virgina.credeti ca am sanse sa fiu gravida? pentru ca dupa o luna mi-a venit iar ciclu. Fundita cel mai bun raspuns:*:*:*

Răspuns Câştigător
| oCiudata a răspuns:

Buna,eu spun ca nu ai cum sa ramai gravida.Plus ca ti-a venit si CM nu ai nici o sansa sa ramai gravida, sper ca te-am ajutat.Te pup! Si nu mai fi asa de ingrijorata!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce ai făcut tu? Te mai consideri virgină? Tu nu știi să te respecți?
E bine că alergi după respectul lui, adică bătaie de joc!
Și cum a ejaculat pe vagin? Poate pe Muntele lui Venus.
Nu este nicio sarcină.
Pa, pa.

| Ellenna a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul dupa aceea, nu ai cum sa fi ramas insarcinata, stai linistitabatting eyelashes

| koshmarul a răspuns:

Odata ce tzia venit ciclu nu ai cum sa fii gravida,

nu uita sa-mi dai funda

| Dia a răspuns:

Nu mai esti virigna daca ai facut sex anal, virginitatea nu tine doar de himen. oh go on. NU esti gravida draga daca ti-a venit ciclu.
.Se zice "sex anal"
pa, paabig hug

| marian1 explică:

Cand am spus ca sunt virgina m-am referit la faptul ca nu m-a penetrat in vaginwinking...si voi oricum ati ocolit subiectul.ms mult ofatacuparulblond91

| nauneim a răspuns:

Nu esti pentru ca ti-a venit ciclu.iar daca a fost in cantitati cum a fost si in datile precedente totul e ok :*

| ihavenoidealel a răspuns:

Daca dupa o luna ti'a venit. stai linistita ca nu este nicio sansa sa fi gravida.

| F13Meteor a răspuns:

Tu te mai consideri virgina? laughing

| mvp97 a răspuns:

Cum o fost sexu in fund? laughing)

| laurxfun a răspuns (pentru mvp97):

Observ ca esti din 97, adica 14 ani? pune mana pe carte si lasa curiozitatea.

| Ktalin_9735 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se face ovulatie atunci cand "esti pe ciclu", iar daca ti-a venit luna urmatoare cu siguranta nu esti gravida asa ca poti sta linistita