| marian1 a întrebat:

am facut sex in fund si eram pe stop... si apoi din greseala a ejaculat pe vagin eu inca sunt virgina.credeti ca am sanse sa fiu gravida? pentru ca dupa o luna mi-a venit iar ciclu. Fundita cel mai bun raspuns:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita tongue nici macar nu ai cum sa fii insarcinata daca esti virgina big grin nu iti face grijibatting eyelashes

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu sunt sanse:* stai linistita

| Ellenna a răspuns:

@9X9 Cand am spus ca nu are cum sa fie insarcinata daca e virgina m-am referit la faptul ca nu are cum sa ramana insarcinata daca nu a pentrat-o tongue in plus, stiu ca spermatozoizii mor in contact cu aerul

| maradi3 a răspuns:

Nasol moment, eu n-am mai auzit sa stai sa povestesti cu respectivul si dintr-una sa ejaculeze pe vaginu tau de virgina! Ce nesimtit! nici macar aia care vin din Afganistan dupa o perioada de timp nu-si dau drumul doar povestind...laughing

| XK a răspuns:

Ellenna, ai primit o funda aiurea... poate ramane gravida si daca este virgina, himenul nu are nici-o legatura cu riscul de sarcina...
Totusi, erai pe stopthinking foarte putine sanse.

| SkyHigh a răspuns:

Şi cum a ajuns să ejaculeze pe vaginul tău? Sau doar uitându-se la tine, s-a excitat aşa de tare, încât "şi-a dat drumu' "? straight face Şi tu fără nici un fel de reflex, l-ai lăsat să ejaculeze pe tine? LOL! Mai maturizaţi-vă, şi lăsaţi deoparte întrebările astea stupide!

| SkyHigh a răspuns:

Acuma te-ai pus repede sa editezi întrebarea, ce naiba? La prima formulare ziceai ca nu aţi făcut sex, iar acum ai reformulat că aţi făcut sex în fund, la care i se mai zice "sex anal" raised eyebrows Normal, după ce că ai nişte întrebări aiurea, pe urmă formulezi altele şi mai aiurea straight face

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Da ce ma, e paranormal? Auzi:"stateam asa pur si simplu si a ejaculat pe vagin".

| Sabrina_6425 a răspuns:

Buna! nu esti gravida daca ti-a venit ciclul normal si nu ai simtome de greata si altele. Fundita? big grin