| marian1 a întrebat:

Buna TPU pot ramane gravida daca mi-a ejaculat pe vagin? eram pe stop si dupa o luna mi-a venit iar... dar acum imi este tot rau si nu ma simt bine? Fundita cel mai bun raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Buna! nu ai cum sa ramai insarcinata daca ai facut sex in timp esti pe stop.Si daca ti-a venit iar problema nu ai nicio sansa sa fii gravida, inseamna ca organismul tau e ok si ca nu ai bebe in burtica.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să rămâi gravidă dacă erai și în timpul menstrei? O femeie nu poate avea și menstră și ovulație în același timp!
Și apropo, tu așa știi să te respecți? Ai contact în timpul menstrei, riscul infecției este extrem de mare. Poate și de aici starea ta de rău general.
Poți face și un test de sarcină, analize de sânge, consult ginecologic, etc.
Pa, pa.

| motherfucker a răspuns:

Nu poti ramane pentru ca erai pe stop. nu conteaza unde a ejaculat. Putea sa ejaculeze si in tine... atata timp cat erai pe stop nu are nici o treaba. Stai calma.

| iepurash_9610 a răspuns:

Exista o posibilitate sa ramai gravida daca atunci cand a ejaculat a intrat inauntrul vaginului. Dar mai bine fii optimista si fa un test sau 2 de sarcina. Alte femei se chinuie sa ramana dravide si nu reusesc si tocmai tu sa ai ghinionul asta? pupici

| SMaricel a răspuns:

Da, e posibil, fa un test de sarcina sau pentru siguranta mergi la un ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! du-te imdediat la ginecolog sau ia-ti un test de sarcina.

| biscuitee_8551 a răspuns:

Daca erai si pe stop nu cred ca trebuie sa fii ingrijorata pentru ca spermatozoizii sunt eliminati odata cu sangele. dar oricum pentru orice eventualitate, i-ati un test de sarcina.

Ai grija! Te pup! :*

| love_4777 a răspuns:

Si eu am o problema de genu crying acum.bine nu a ejacuat in mine si a ejacuat si in mom ala am schimbat prezervativul si cred ca am pus mana la el si dupa aceea pe amandoua partile prezervativuluicrying mi-a si venit zilele trecute.da tot am o teama.sa stii ca daca ai luat pastile de la alea tie rau daca nu. exista toate sansele daca nu v-ati protejat