| johnas a întrebat:

Am si eu o intrebare poti ramane insarcinata daca nu ai nici un contact sexual? Adica poti ramane insarcinata din apa sau de pe alte chestii

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
A rămâne însărcinată e mereu echivalent cu un contact sexual. Pur şi simplu nu se poate altfel. Oricine susţine că poţi rămâne însărcinată din apă sau de pe obiectele pe care a stat un băiat aberează.

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,nu poti ramane insarcinata din apa, toalete publice, etc.Pentru a ramane insarcinata trebuie sa existe un contact intim.

| dyyva a răspuns:

Nu nu poti ramane. ramai insarcinata doar daca sperma intra in vagin

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Din cate stiu nu.Cu toate ca poti ramane insarcinat daca vrei printr-ooperatie. Sperc ca iti va fi de folos.

| Teo_4002 a răspuns:

Nuu, Doamnee. Doar daca se spermeaza un tip in tine.

| bbyyyyyyyy a răspuns:

=]]] Nu, cum sa ramai insarcinata fara contact sexual

| Alrawan a răspuns:

Da. ai grija nu mai intra in apa! ca nasti sirene. rolling on the floor
>.<

| Fabulous a răspuns:

Nu nu poti

| iulianh a răspuns:

Nu

| mada2003 a răspuns:

A doua intrebare pe care o citesc in acest gen.Doamnelaughing,.nu aveti minte sau ce?laughing

| Roby06 a răspuns:

Nu cred ca se poate intampla asa ceva ca sa ramai insarcinata trebuie ca spermatozoizii sa intre in contact cu ovlulul

| adesoso a răspuns:

Nu laughing! este imposibil happy. Doar daca iei anumite medicamente... o vecina de'a mea nu putea sa ramana insarcinata. si pana la urma a ramas cu o injectie. si a nascut 2 gemenitongue. dar daca nu ai contact sexual si nu iei injectii nu se poate! kiss

| Blooddanceonfloor a răspuns:

Depinde...
Daca ai menstruatie da, se poate fara conctacte sexuale... de expemplu daca te bagi in apa dupa ce face baie un baiat...

| Aurora_5309 a răspuns:

Nu poti