| adddaa a întrebat:

(Pt inceput, in clasa am 3 prieteni, insa foarte buni, o fata si 2 baieti si inca o fata cu care ma inteleg bine, dar nu prea vorbim. Si am 16 ani big grin ). Eu cu unul din baietii aceea am inceput sa vorbesc foarte des, am inceput sa ne facem temele impreuna, vorbim pe mess, iar daca nu suntem pe mess vorbim prin mesaje, cand ma simt aiurea el ma asculta, ma incurajeaza. Si de saptamana asta ne-am mutat toti 4 intr-o banca (avem banci de cate 4). Si tot ma gadila, desi i-am spus de zeci de ori ca ma gadil prea tare si ma enerveaza.

Mai este o chestie... in gimnaziu la „prima mea relatie" (si singura) acel tip din scoala si-a batut joc de mine si de atunci nu imi este greu sa mai am incredere in baieti.

Intrebarea mea este: de ce colegii au impresia ca ar fi ceva intre noi? Eu il vad ca pe prietenul meu bun (este si simpaticbatting eyelashes ). Ce vi se pare ciudat la comportamentul lui sau al meu? :d

Mersi mult :*

3 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Esti fata? Pai poate cred ca se,, infiripa" ceva intre voi...happy

| BloodyBlade a răspuns:

Atunci explica-le colegilor tai ca nu e nimic intre tine si acel coleg.bineinteles daca chiar nu e.happyBafta!big grin