| Siracuzia a întrebat:

Iar a inceput scoala, iar TPU plin de intrebari in legatura cu temele.Pe voi nu va enerveaza? Sincer, TPU e meditator online sau rezolva temele? Si unii pe deasupra ii incurajeaza, rezolvandu-le temele, in loc sa le bage mintile in cap.Aici,oameni buni, NU se rezolva teme! ASA SCRIE IN REGULAMENT!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,da ai dreptate,nu mi se pare corect sa rezolve altul temele,fiecare trebuie sa se straduiasca sa isi rezolve temele singur, un sfat nu strica, dar nu sa se rezolve toata tema si cand elevul e la scoala sa nu stie absolut nimic.Fiecare face cat stie si cel mai bine in cazul in care unii nu stiu sa isi rezolve temele,sa vorbeasca cu profesorul materiei respective sa prinda ceva, altfel la teste si cand e ascultat, se vede diferenta.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mda,tocmai ce am intrat pe TPU, si am vazut pagina pliina de chestii legate de scoala, in special cu teme.