| miriam31 a întrebat:

am si eu o intrebare si vreau o opinie proprie..eu si prietenul meu suntem impreuna de 2 ani.e atunci l-am inselat e mai multe ori (3, 4) si de fiecare data m-a prins...si de fiecare daca m-a iertat. oare chiar ma iubeste sau de ce a facut-o? funda! :*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca te-a iubit sau te iubeste nebuneste daca te a iertat de fiecare data dar sa stii ca si iertarea asta are limitele ei

7 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Inseamna ca prietenul tau e un fraier si te iubeste ca un prost si tu nu stii sa-l apreciezi la adevarata lui valoare.Pai e prost daca l-ai inselat de 4 ori si te-a primit inapoi de fiecare data. Daca pe mine ma inselai si aflam acest lucru, pai iti dadeam liber din prima, nu stateam sa ma inseli si apoi prietenii mei sa rada de mine.Pe tine te caracterizeaza urmatoarea zicala:Once a cheater, always a cheater. Iubitul tau e o comoara de fraier de te-a iertat de atatea ori.Prietenul are niste coarne in frunte de nu le mai poate duce.Sa speram ca iti da papucii in curand.

| PlayWithMe a răspuns:

Sincer daca eram in locul lui te iertam, dar apoi te inselam si eu zilnic. Daca el te-a iertat si inca mai rabda, inseamna ca e indragostit sau imatur.

| ksuper31 a răspuns:

Tu ce crezi?! Oare te iarta ca te iubeste, sau de mila? Eu unul daca ar fi sa te iert(nu s-ar intampla asta niciodata, esti o curv@!), as face-o doar din mila! Esti foarte norocoasa ca ai dat peste o asemenea comoara, care te apreciaza asa cum esti.

| TeIubeeescFfff a răspuns (pentru ksuper31):

Adevarat!winking Ai dreptate ksuper31

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea aceasta ai postat-o din motive de plictiseala sau sa vezi reactia userilor?

| Cosmin1I a răspuns:

Tu don.soara esti o rusine pentru fiecare femeie

| TeIubeeescFfff a răspuns:

Daca te-a iertat chiar de fiecare data, atunci tu ce crezi? Bine inteles ca tine la tine si chiar te place. Nu ar mai trebui sa faci prostia de al insela.