| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am o intrebare adresata mai ales baietilor.
De ce inselati?
Prietenul meu m-a inselat o data cu o fata si mi-a recunoscut, mi-am dat seama ca se purta diferit,dupa o lunga perioada l-am iertat pentru ca mi-a jurat ca nu o sa mai faca asta niciodata.
Eu sincer nu mai am asa multa incredere in el ca la inceput asa ca in seara asta am vrut sa-l testez. Mi-am facut un id fals si m-am dat drept o fata, i-am propus sa ne intalnim si raspunsul lui a fost "poate", a spus ca are prietena(Deci a mentionat de mine). Eu drept fata aia i-am zis ca vreau sa il sarut, sa-l ating si asa mai departe si fara sa stie prietena lui(Adica tot eu) si el a zis ca poate. I-am zis sa fie iubitul meu si a zis ca "amantul " crying deci mi-au venit lacrimile cand am vazut. Cum poate fi in halul asta? Adica mi-a jurat ca nu o sa mai faca asta! Si sunt sigura ca daca cu asta a facut asa si cu alta va face la fel. Il vedeam la web intre timp si l-am intrebat din curiozitate cu cine vorbeste ca vad ca tot scrie.
Si el imi zice ca cu nimeni, deci nu inteleg cum ma minte in fata...
Ce imi propuneti sa fac mai departe? Sa-i spun ca eu sunt fata de pe acel id?
Cum pot sa mai am incredere in el?
Suntem de 6 luni impreuna...

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si nu am inselat niciodata, dar toate fetele cu care au fost m-au inselat de asta ce zici?
Iti sugerez sa ii spui clar ca nu mai ai ce vorbi cu el, daca el te inseala cu o fata pe care nici nu a vazut-o e clar ca e un nimic de om care te-ar insela cu oricine atat timp cat il satisface.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Cata dreptate ai. Sti la ce concluzie am ajuns eu?
Cine-i bun ii luat de prostoh go on nu mai merita sa iubesti si sa pui suflet in ziua de azi.

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jocurii de copii mici ce sa spun

| Azµre a răspuns:

Nu toți bărbații sunt la fel... așa că faci o mare greșeală când spui "Hei TPU. am o intrebare adresata mai ales baietilor.

De ce inselati?"

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu numai baietii insala. Si fetele insala. Oamenii nu sunt invatati sa fie monogami. Monogamia este o chestie noua in randul evolutiei.
Daca a vorbit cu o fata pe internet (chiar daca acea fata esti tu) si ca se distreaza cu ea, nu inseamna neaparat ca o sa te si insele, fizic. Este posibil sa tina conversatia doar de dragul distractiei. Problema este ca daca te-a inselat o data exista riscuri mai mari sa te insele din nou. Sfatul meu ar fi sa ii spui ca tu erai acea fata si sa te desparti de el. Cred ca ti-ar fi mai bine singura, decat intr-o relatie bazata pe neincredere, in care sa te uiti mereu in stanga si in dreapta lui.

| Danysan a răspuns:

Toti fac asa.Tu esti de vina.Asa sunt toti baietii. Oricum e interesant ca a vrut doar amanta.Nu cred ca e rau asa. Inseaman ca tine la tine dar asa e natura umana la barbati sa le-o trga si la altele. Iubita tot iubita ramane!

| suffarstar a răspuns:

Eu zic ca ii dai o palma faina daca tu cu id-ul fals ii propui sa va intalniti si cand va intalniti il intrebi ce face si apoi ii spui ca tu esti cea cu id fals. Vezi sa fie subtil sa nu se prinda.
Nu toti sunt la fel, nu mai generaliza.

| viotedy a răspuns:

De prosti, inseala baietii.din dorinta de a avea multe cuceriri.nu,nu mai poti avea incredere in el.mereu o sa minta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am inselat niciodata.
Cred ca e o mare prostie...a insela e ca si cum ai arunca un diamant pe strada, ca sa poti culege pietre straight face
Daca ramai cu el, esti fraiera tare (scuze sinceritatea).
Un astfel de baiat nu te merita big grin

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca mai exista pe planeta asta un baiat care gandeste diferit. Sincer m-am saturat sa dau peste persoane care sa ma minta si sa ma insele, nu mai pot! Multumesc de raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai bre? si zi asa, nopi toti suntem prietenii tai si te-am inselat, ai dragului de magari laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti fraiera ca l-ai iertatwinking ar fi trebuit sa-i dai un sut in cur.

| Geo353 a răspuns:

Imi pare foarte rau ca traiesti o asemenea de drama din cauza unui idiot,fraier(scuze) dar asa este, nu te merita! Si raspunsul la prima intrebare, de ce inseala baietii, de fraieri, adora sa fie in centrul atentie. Daca te-ar fi iubit cu adevarat nu ar fi facut ce a facut prima data si nici nu ti-ar fi dat un juramant fals! Eu cred ca ar trebui sa il lasi si il uiti. Sunt multi baieti in lumea asta si sunt sigura ca vei gasi pe cineva mult mai bun decat asta! -parerea mea.sad

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa explică (pentru Geo353):

Si cum sa fac asta? daca il iubesc ca proasta? L-am iertat si prima data cu speranta ca nu o vo mai face si o sa putem fi fericiti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Alexuca nu fi bleaga...o astfel de "relatie" nu tine.
Cel mai bine ar fi sa ii dai papucii, eu asa as face in locul tau.
Pt ca sa stii ca pe o fata draguta o asteapta oricand macar 5 baietihee hee
"E plina balta de pesti" ...nu are rost sa stai cu un asemenea "gentleman" oh go on

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Da stiu ca imi vrei binele si iti multumesc, ai putea sa imi lasi in privat id tau sa mai vorbim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Nu stau pe mess.dar cauta-ma pe facebook sunt trecut Ionut lupu si sunt din Iasi, iar la profil am o poza cu Joker-ul happy

| Geo353 a răspuns:

Imi pare foarte rau ca traiesti o asemenea de drama din cauza unui idiot,fraier(scuze) dar asa este,nu te merita! Si raspunsul la prima intrebare, de ce inseala baietii, de fraieri, adora sa fie in centrul atentie, daca te-ar fi iubit cu adevarat nu ar fi facut ce a facut prima data si nici nu ti-ar fi dat un juramant fals! Eu cred ca ar trebui sa il lasi si il uiti. Sunt multi baieti in lumea asta si sunt sigura ca vei gasi pe cine mult mai bun decat asta! -parerea mea.sad