| andrei09876 a întrebat:

am si eu o intrebare, sunt baiat am 16 ani si sunt virgin, am incercat de 2 ori sa fac sex cu prietena mea, insa cind doream deja sa imi pun prezervativul, retraiam atit de tare incit nu mai aveam erectie, si nu mai putem face nimic ca s-o am din nou.(in general nu am probleme cu erectia)... va rog ceva sfaturi, Dau funda happy

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Calmeaza-te si incearca intai oral.

| ArinaCl05 a răspuns:

Bea niste pastile de calmare sau putin alcool, la sigur o sa te ajute sa te descurci