| andrei09876 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am 16 ani, iar problema este ca am incercat sa fac sex cu prietena mea de 2 ori, si nu s-a primit din cauza ca aveam eu emotii si nu aveam erectie puternica...( eu sunt virgin insa ea nu) dati-mi va rog vreun sfat ce as putea face! Funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti virgin, ai 16 ani, vrei să faci sex cu una şi n-ai erecţie? Înseamnă că ori ai tu ceva probleme, ori fata aia a copilărit pe terenurile din Cernobîl.