| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o intrebare. Sunt virgina si as vrea sa stiu cum e prima oara.Eu am incercat cu degetul dar toare f tare.Am vb cu iubitul meu dar mi-a zis ca se mareste... si chestii din astea. Cam cat de tare doare?

Răspuns Câştigător
| Theuta a răspuns:

Daca e priceput baiatu si in orice caz, daca va iubiti, durerea se atenueaza. trebuie sa fii foarte excitata cand se produce penetrarea. cunosc fete care nici nu au simtit, cunosc fete care nu au putut-o duce la capat de durere. depinde de grosimea himenului fiecareia

3 răspunsuri:
| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Incearca cu gura si ramai virgina

| ingerinaripat a răspuns:

La primul contact sexual doare foarte, foarte tare.