| mady34 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare:va aparea parfumul lui Justin Bieber si in Romania? Daca nu, atunci il pot comanda pe net? multumesc... DAU FUNDA (scuze de categorie)

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Mai bine iti cumperi unul de la Avon sau ORiflame sau de la magazinul de pe colt.Chiar asa. straight face Mi-e mila de tine.

| mady34 explică (pentru UbexFlo):

Mda...sunt reprezentant la Avon dar daca sunteti rautaciosi mai bine nu mai imi raspundeti!

| RicăPăturică a răspuns:

O sa fie cumparat de toate bighiidoaicele parfumul asta rolling on the floor