| Tofix a întrebat:

Imi place mult justin bieber sh as vrea sa va intreb daca carte lui va aparea vreodata in romania si daca nu de unde as putea sa fac o comanda sau ceva de genu big grin multumesc >big grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bieberul tau e deja pensionat laughing Y eu que se.

| thegreatgatsby a răspuns:

Da, o sa apara, duh!
Daca nu vrei sa astepti pana la anul' atunci comando de pe Amazon sau eBay.

Moamaa greu o fi sa te documentezi

| bianca a răspuns:

A scris si o carte?

mai cat de destept e copilul

sa fim seriosi :-&
cred ca are suficienti bani sa ii scrie unul o carteoh go on

| EX a răspuns:

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Justin Biber! Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| anyska a răspuns:

Id lui de mess : justin_d_bieber_10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de pe net daaa! cartea lui justin bieber mare chestie am si id-ul lui jb_id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandato eu din londra cu 23 de lire sterline

| Ellapwpdwlce a răspuns:

Nu stiu sigur daca da, si eu o caut:]

Răspuns utilizator avertizat