| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Sunt cls. a 9-a si in clasa a 5-a am avut un iubit timp de 2 luni ne.am despartit pentru ca el a zis ca eu nu-l sarutam si de astea dar el trebuia sa faca el primul pas.De atunci nu prea am mai vorbit si eu m-am despartit de el atunci dar in a6-a am mai fost cu el 1 saptamana si el s-a despartit de mine pentru ca a vrut sa imi arate cat de dureros e sa te desparti de cineva.Pana sa termin clasa a 8-a il ajutam cu orice problema avea teme, bani.etc. daca ii ziceam ceva ma credea imi mai lua aparare.si l-am iubit si il iubesc foarte mult si in a 8-a l-am intrebat daca ne impacam si a zis ca nu.dar mi-a zis ca inca tine la mine.il iubesc mult si vreau sa fim din nou impreuna dar nu stiu ce sa fac. nu stiu ce sa ii zic.noi nu prea am mai vorbit asa mult pls help me!

Răspuns Câştigător
| Fartie a răspuns:

1) cea mai mare prostie e sa faca EL primul pas..de ce nu il saruta-i tu prima..in fine a6-a copil..etc.
2) te vezi cu el la un film, suc, ceva de genu si ii spui ca ai nu stiu ce surpriza, il pui sa inchida ochii si il saruti da nu ca il pupi oleaca, il saruti asa cum trebuie, nu cred ca o sa reziste si o sa va impacatibig hug funda?

1 răspuns:
| Rawwrr a răspuns:

Poate ii e teama sa sufere iar.:yawn