| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu...am si eu o problema...acuma 3 saptamani am avut penultima relati sexuala dar nu s-a terminat in mine iar urmatoarea zi mi-a si venit stopu', si acum o saptamana am avut ultima relatie sexuala si nu s-a terminat deloc.Ieri m-am simtit foarte rau si am vomitat si sincer imi e frica pentru ca nu vreau sa fie insarcinata, m-am gandit sa imi fac un test de sarcina dar am zis sa mai astept deoarece vineri imi vine ciclu. Ceva pareribig grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu iti vine pana luni iti poti face un test de sarcina dar eu cred ca nu esti insarcinata, starea de rau si voma pot fi si din alte motive

| Onn3 a răspuns:

Fa-ti un test peste cateva zile si o sa iti spuna el rezultatul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bea un ceai de tei, sau mușețel.

| hunterpainting a răspuns:

Asteapta

| PsihinG a răspuns:

Nu prea cred sa fi ramas insarcinata, starea de rau poate aparea si daca ai facut o indigestie, gandeste-te ce ai mancat cu cateva ore inainte sa-ti vina rau.
Asteapta sa vezi daca iti vine CM si numai in cazul ca intarzie, iti faci un test de sarcina.