| Chocolateangeeeel a întrebat:

Am si eu o problema.Am 18 ani si am avut o relatie de 2 ani si el a fost primul pentru mine dar s-a terminat, asta nu mai este o problema asa mare.Acum,dupa un an si 4 luni de la despartire, in sfarsit am gasit un baiat care sa merite sa il iubesc.Suntem de 2 luni impreuna si mereu cand ne sarutam sau stam amandoi ma excit foarte tare, pentru ca nu am mai facut dragoste de peste un an.Nu stiu ce sa fac, nu sunt dispusa sa se intample asta acum, dar nu stiu cat o sa ma pot abtine daca vom fi vreodata singuri.Va rog ajutati-ma!sad

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Mai așteaptă măcar să faceți 6 luni, e prea devreme la 2 luni. Dacă chiar te iubește acest tip de va aștepta.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Protejati-va. Si daca ii nou "in meserie", fii rabdatoare cu el si invata-l, ca niciunul nu ne nastem invatati.
De ce sa nu se intample? Daca nu vrei sa se intample, atunci nu cauta sa fii intr-o relatie. Nu zic ca relatiile sunt doar pentru asta, dar sunt si pentru asta.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Nu esti dispusa deoarece crezi ca a trecut prea putin timp si te-ar putea lua de usuratica? Ai 18 ani, fa ce simti. Nu vad cu ce am putea noi sa iti influentam decizia. Daca ai facut-o odata la 16 ani...nu vad ce te-ar putea opri acum cand esti majora. Noroc.winking

| neutrino a răspuns:

Te abtii cat te abtii si tot in pat vei ajunge!

| Vix999 a răspuns:

Daca stie ca nu mai esti virgina si a stat 2 luni fara sex cu tine, te place sigur.
Altfel nu ar fi investit cele 2 luni.

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Cu să te ajutăm? Să te sfătuim cum să-ţi desfaci cracii mai repede? Sau cum să te nu mai uzi când te sărută pe gât şi îţi framântă sânii?

| NuMaSuporti a răspuns:

Vointa invinge orice. Relaxeazate, si incearca sa te controlezi. Noi singuri ne putem controla chiar si in situati extreme de dependenta.