| iLoveEpicxD a întrebat:

Am şi eu o problema.
Am o relatie stabila cu iubitul meu de 1 an, am 18 ani jumate si as vrea sa imi incep viata sexuala. Problema mea este cum sa fac sa nu afle parintii, iar eu sa nu am problema asta pe constiinta big grin. Multumesc happy

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Si cum crezi tu ca ar putea afla parintii daca nu le spui sau nu citesc mesajele tale personale?happy Crezi ca ghicesc in stele sau scrie pe fruntea ta? Atata timp cat ai o relatie serioasa si ai o varsta, eu zic ca e okhappy

| RAY a răspuns:

Simplu faci sex si ei nu stiu, da sa nu ramai gravida, baiatul a stat dupa tine 1 an ca acuma sa faca sex rabdatori sunt uni, tu il placi sau faci sex de curiozitate?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa poti rezova o astfel de dilema. In termeni populari se defineste cam in felul urmator : Nu se poate sa fii si cu "scula" in "pasarica si in acelasi timp sa fii si cu sufletul in rai." rolling on the floor Las-o dracului de credinta si incearca sa te simti bine. happy Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Gasiti un loc romantic unde puteti face sex fara sa afle parintii tai, dar nu uitati sa va protejati.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa vorbesti in special cu mama ta si sa ii spui care e problema.
Sunt sigura ca o sa te lase. Esti cu el de un an. Ai fost norocoasa ca te-a asteptat atat. Eu zic sa faci sex dar sa stie si mama ta. Asa profiti si de placere si ai si constiinta curata. Ai totusi o varsta, nu cred ca ar zice nu. Ai grija sa te protejezi si tu sa nu ii aduci vreun plod in brate si in rest, te priveste.

| UnBroken2016 a răspuns:

Clar nu esti pregatita de sex daca inca iti e frica de ce cred parintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, e doar o parere, dar ai putea sa nu le spui... Sau ai de gand sa ii inviti si pe ei ca si sustinatori?