| AndreeaDAADA a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema..Deci eu am fost cu un tip(B.) ca sa uit alt tip(M.)...M. in timp ce eram cu B. se dadea la mine (M. a mai facut un pariu cu un tip ca-l las pentru el(M.) si de aceea am crezut ca la fel a facut si cu B. asa ca eu i-am spus si ne-am despartit...acum B. nu ma mai prea baga in seama, dar eu vreau sa fiu cu el imi este frica sa-i spun ce sa fac? Funda+Vot

1 răspuns:
| martzian a răspuns:

In primul rand, motivatia pentru care ai fost cu B este total nelalocul ei (ca sa uiti de M). Eu zic sa o iei de la 0 si, in solitudine, sa iti faci ordine in propria viata, sa intelegi ce vrei cu adevarat. La o adica... nu TREBUIE sa ai un prieten, cel putin nu cu orice pret.

http://adolescentzi.wordpress.com/......i-prieten/