| SufletSingur a întrebat:

Buna TPU sad am si eu o problema. eu inca il iubesc pe fostul.si nu stiu daca si el ma iubeste cryingel nu mi-a dat motiv cand ne'am despartit...inca vorbim ca amici. uneori e asa dragut cu mine:-s nu i-am spus niciodata ca il iubesc. cand eram cu el nu am avut ocazia ca am fost putin impreunacrying sa ii spun ca il iubesc? sau ce sa fac?sigh

Răspuns Câştigător
| AdelaElena20 a răspuns:

Nu mai intai de toate cand mai ai ocazia sa fii prin preajma lui din discutie in discutie incearca sa il intrebi care este motivul pentru care v-ati despartit... si dupa un raspuns concret ii spui "sa stii ca oricum am tinut la tine si te iubesc" sau ceva de genu. vezi tu, si apoi vezi reactia lui.

9 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Dragostea se iarta, din dragoste, dar nu se uita, am impresia ca ce simti tu, este doar atasarea pentru el, de el, nu il mai vrei doar regreti ca numai sunteti. impacate cu indeia. iti va fi mai usor

| SufletSingur explică (pentru NatureSelf):

Putem vb te rog pe mess?:-s trm un mesaj cu id'ul daca da...eu nu pot trimite sad

| cosmina95 a răspuns:

Dupa ce pierzi o persoana iti dai seama ce inseamna cu adevarat pentru tine!
ar trebui sa incerci sa discuti cu el despre asta sa ii spui ce inseamna el pentru tine si ca vrei sa fi'ti din'nou impreuna. incearca nu ai nimic de pierdut! si nu uita speranta moare ultima!
bafta:*

| SufletSingur explică (pentru cosmina95):

Imi e frica sa nu il pierd si ca amic:-

| Rebecca009 a răspuns:

Hai nu te mai plange atata.probabil ca schimbi baietii ca pe sosete. peste cateva zile te vad ca pui intrebare aici pe TPU in legatura cu alt baiat...

| SufletSingur explică (pentru Rebecca009):

Nu schimb baietii ca pe sosetewinking eu chiar am o problema... daca vrei sa ajuti bine. daca nu.mai bine nu mai raspunde happy poate nu sti cum e sa iubesti si sa nu poti sa il uiti pe fostul desi au trecut luni de cand nu mai esti cu acea persoanawinking

| christos1234 a răspuns:

Antoanto_cris sunt expert in asa ceva...

| adelaadelaadela a răspuns (pentru christos1234):

Vai tu!laughing cred ca ai il lista pe mess peste o mie de persoane numai de pe TPUlaughing

| cosminc a răspuns:

Eu iti spun sa ii spui ca il iubesti si daca vrea sa mai fie cu tine...Eu atat iti zic sa vb cu el