| Alexaaa123 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema ff mare, am 15 ani si nu mai sunt virgina, mama a spus ca, cand vine din Germania, ma duce la doctor sa vada daca mai sunt virgina mie ff frica cum sa il rog pe acel doctor sa nu ii spuna adevarul daca afla ca nu mai sunt ma omoara din bataie si ma scoate afara din casa:l va rog ajutati-ma, sau ceva o solutie.crying(((

26 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu cred ca o sa minta pentru tine.

| DeeaMarry a răspuns:

Asa se intampla daca incepi sa gandesti dupa, nu inainte.
Nu ai ce sa il rogi. Esti minora, ti-ar face un bine daca i-ar spune mamei tale. Poate ca asa incepe sa aiba mai multa grija de tine.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Daca ai niste bani pusi pentru "zile negre" (stiu ca ai zis ca ai 15 ani) POATE, doar POATE iti poti face o "operatie" de himenoplastie (iti face un himen fals).

Sau ii spui adevarul sau cand te controleaza, daca mama ta iese din "camera de control" da-i doctorului niste bani si roaga-l sa nu ii zica nimic mamei tale.

| adisuper a răspuns:

Te poţi da rănită că nu are încredere în tine şi că nu îţi convine să te dezbraci în faţa la doctor laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să faci ce vrei tu!
Medicul respectiv este OBLIGAT să-i spună adevărul!

Cel mai bine ar fi să-i spui ( chiar TU ) mamei tale că NU mai eşti virgină.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

De lipit, nu se mai poate lipi, iar mama ta nu va face greseala sa mearga cu tine la medic. Ea stie ce are acasa si nu va risca sa se faca de rusine.

| h3r a răspuns:

Ai văzut ce se întâmplă?
Mama ta te crede cuminte, are încredere în tine iar tu ai dezamăgit-o.
N-o să te ducă nicăieri mă, ea spune asta doar să te facă să fi în continuare cuminte.
Păcat că nu știe ce face fata ei.

Rușine.

| Voidwithin a răspuns (pentru h3r):

Mare dreptate ai. Nu vreau sa fiu rautacios dar mi-ar placea sa vad cei face cand vine mama ei acasalaughing.Ce sa zic totul se plateste.

| h3r a răspuns (pentru Voidwithin):

Apreciez, ai dreptate oricum.
N-o să afle, însă ar merita.

| Oana92 a răspuns (pentru h3r):

Nu ca o sustin pe fatuca asta, dar si mama ei are o mare vina. Cand pleci din tara si iti lasi copilul de izbeliste de dragul banilor e usor sa condamni societatea ca ti-a ajuns odrasla o curva/un vagabont...Dar acestui copil cine i-a explicat ce si cum? Cine i-a oferit iubire la 14-15 ani cand are mai mare nevoie de atentie si afectiune? Iti spun eu: ala de a dezvirginat-o, chit ca poate doar se prefacea...

| h3r a răspuns (pentru Oana92):

Nu zic că n-ai dreptate, dar gândește-te la celelalte, care au absolut orice, de la dragoste până la atenție.
Poate mama e plecată recent! Și oricum, din moment ce i-a spus că vrea să meargă cu ea la ginecolog, eu zic că a sfătuit-o ce este bine și ce nu!
Eu zic că în mare parte e vina ei. Poate nu toate am avut parte de mamă cu adevărat, am învățat singure ce este bine și ce nu.
Și până la urmă, tu singură alegi ceea ce vrei să faci, fiind conștientă bineînțeles.

| Dariusuu a răspuns:

Fiecare dintre noi plătim pentru greșeli, acum plătești și tu.

Viața nu te iartă.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Tu n-ai face la fel daca ai sti ce fel de "fata cuminte" te chinui sa cresti?happy
N-o sa te scoata afara din casa, esti totusi fata ei. Dar bataie sigur o sa iti iei pentru ca n-ai stiut sa ai grija de tine. Daca te-ai simtit destul de "adulta" sa iti incepi viata sexuala atunci fii la fel de adulta si suporta consecintele happy

| Vektor a răspuns:

Himenoplastie si ai rezolvat problema...doar ca un doctor cunoscator stie cum sta treaba.

| ShadowGhost a răspuns:

Hey,buna.Daca ai cativa banii pusi deoparte, incearca sa discuti cu doctorul sa nu ii spuna.Asteapta sa faci 17 ani, sau 16 si atunci spune-i ca ai facut ceva de genul, dar nu ii spune ca de la 15big grinVezi tu, trebuie sa creezi ceva credibil in orice cazbig grinSI pana atunci incearca sa devi prietena buna cu mama ta, ca sa aiba incredere in tine.Incearca sa nu te impacientezi ca are sa observe ca esti agitata, si dupa o sa isi dea seama.Ramai calma.NU o fi dracu atat de negru. Sper ca te-am ajutat. Daca e ceva, lasa-mi mesaj pe privathappydaca pot sa te ajut, o fac cu cea mai mare placere.Si eu sunt fata, nu am facut ceva de genu, dar stiu cum ehappyBafta:*

| Alison95 a răspuns:

Ii dai bani si-i spui sa nu`i zica. economiseste!

dar de ce se baga ea in chestiile astea?

| KnowEverything a răspuns:

Genial. Insceneaza un viol laughing

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Ce sa faci? Acceptati soarta daca faci tampeni de mica copile.

| Stephh a răspuns:

Ăhm, oricum o să se afle adevăru'. Asta este, suferi acum, oricum 'sufereai' la un moment dat.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Ii spui ca in niciun caz nu ai de gand sa te dezbraci in fata unui barbat necunoscut doar ca sa stie ea raspunsul la o intrebare.ii spui ca tie iti este foarte jena de asa ceva si nu ai cum sa fii obligata sa faci asta.si trebuie sa sutii foarte TARE ideea ca u inca esti si ii spui cv gen asa:
"mama..deci eu is virgina, si cum dracu ma duc eu la un barbat care nul cunosc sa ma dezbrac si sa se uite ala pe acolo, sa ma....nici nu vreau sa aud.eu nu sunt proasta, nu mi-am inceput inca viata sexuala si chiar daca as fi facut-o NU E TREABA ta.

| maximrobertalin a răspuns:

Ai facut protejat? daca da nu-i nici o problema nu e o rusine conteza ca teaisimntit bine( n-ai facut protejat suporta coetintele te pregatesti de botez. nu mai bine

| GeooFenomenala a răspuns:

Pai de rugat degeaba il rogi laughing poate daca ii dai bani atunci poate, insa sa nu-ti iei teapa sai dai banii si sa zica adevaru sad nu stiu ce sa zic. bine ar fi sa ii zici mamei tale ca nu mai esti sau daca dispui cu spaga cred ca ar merge treaba... virgina se vede de la o posta daca mai esti sau nu pentru ca himenu este la incupul vaginului iar treaba e clara... nu stiu fa si tu cea bun, ceva care sa o incante pe mama ta astfel incat sa prinda mai multa incredere in tine si sa nu te mai duca baftaa sper ca te-am ajutat! :*

| Cristian_Roberto_1998 a răspuns:

Pai daca te-ai lasat dusa de val trebuie sa suporti consecintele...

| AlexutzuIN a răspuns:

Mai bine fa-ti curaj si spune-i tu decat sa afle de la doctor!

| gothAngel a răspuns:

Cumpara-i ceva doctorului.o cafea sau ceva si roaga-l sa nu-i spuna mamei tale. cred ca va intelege. daca nu. suporti consecintele. oricum o bataie ai merita

| Matei_Mihaela_1996_0GWv a răspuns:

Suporta consecintele, mama ta a avut incredere in tine, iar tu...