| Klandestin a întrebat:

Am si eu o problema pentru fete sad.
Sunt virgina si nu mai suport sa imi ating clitoris-ul, ce poate sa fie? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clitorisul este o zona foarte sensibila, este format din o gramada de terminatii nervoase, al caror rol este de a crea placere.
Sunt mai multe posibilitati:
1.) ai pus mana murdara si te-ai ales cu o mica iritatie, si cea mai mica iritatie este destul de dureroasa acolo. Pentru asta trebuie sa ai mare grija la igiena in urmatoarea perioada.
2.)Daca te masturbezi relativ des, ia o pauza. Daca te masturbezi rar, (sau deloc cum pretind unele mincinoase), masturbeaza-te mai des. Este posibil pur si simplu sa fi stimulata sexual si sa nu sti cum sa reactionezi, depinde si de varsta ta.
3.)Altceva nu prea are ce sa fie, din moment ce nu ai spus si alte simptome.
Daca s-ar fi facut verde sau ar fi crescut pe el ciuperci, atunci ar fi fost cauze mai grave

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Prea multa masturbare

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu-ti mai atinge pasarica doua, trei zile. daca nu se amelioreaza "insuportabilitatea" mergi la un medic specialist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai dezvirginizat baiete... aaa fato! laughing scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardata. Mersi happy

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Cine te pune sa te atingi, nu o mai face

| Papurica_Marian_1968 a răspuns:

Trol are dreptate...

| Juvenal a răspuns:

cred ca ai o problema de soft din capul tau, care crede ca degetelul tau e o periuta de dinti.