| Awwr_Adam_1999 a întrebat:

Salut, daca ma poate sfatui si pe mine careva fără răutate!
Am o relatie cu o fata de 2 luni.
De vreo săptămână încoace aud vorbe despre ea ca ar fi facut-o cu mai mulți băieți și nu este de mine!

Problema la mine este ca am intrebat, am vorbit cu ea si spune ca nu este adevărat nimic! Desi nu am incredere in ea deloc! Pentru ca in afara de asta m-a mințit cu multe altele!
Desi in urma cu asta cu câteva seri eram doar eu cu ea in camera si deodată am vazut ca nu spune nimic ca o ating peste tot! Si parea ca-i place si voia tot mai mult dar cand sa trecem la treaba spune nu mereu!
Desi ma gandesc ca poate ii e frica ca vad ca nu mai este virgină! Nu ca ar durea laughing) va rog sa ma sfătuiți voi ce si cum sa fac mai departe sa aflu adevarul!
Problema mare e ca eu nu suport sa fiu mințit desi i-am zis ca nu ma intereseaza daca e sau nu virgină.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Roagă/te lui Dumnezeu să te ajute să găsești pe cine crede El că e potrivit să fie soția ta, fetele care te mint chiar dacă le spui că nu contează că sunt virgine sau nu, o vor face în continuare și e mare suferință să fii legat de cineva în care nu poți avea încredere.

| Awwr_Adam_1999 explică (pentru ania):

Aici asa este! Aveti dreptate!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă zici că ai descoperit de multe ori că te-a mințit și n-ai încredere nu văd de ce îți mai pierzi timpul

| Anonim00002 a răspuns:

Vorbeste cu ea, asa e cel mai bine.