| Nosferatus a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema

sa incep

eu iubesc o fata

inainte am aflat ca si ea ma iubeste

i-am zis intr-o seara daca vrea sa fie cu mine si a zis da

dimineata i-a zis la o fata sa imi souna ca nu mai vrea sa fie cu mine

am intrebat-o pe mess daca ma iubeste si a zis ca ma iubeste mult

apoi dupa citeva zile am intrebat-o daac vrea sa fie cu mine si a zis,, da da da da,,

apoi dimineata la fel s-a intimplat i-a zis unei fete...

ce sa mai cred eu o iubesc mult si nu stiu ce sa fac

ajutor

funda

2 răspunsuri:
| HaS4 a răspuns:

Daca a facut asa 100% nu te iubeste dar aa spus da ca poate ii ee rusine sa iti spuna in fata nu

| anonimul0826 a răspuns (pentru HaS4):

Bai omule nu ti-a trecut prin gand ca poate a facut misto de tine ca poate te ia de fraier eu in locul tau ma duceam si ii spuneam. Adica ii ceream explicatii eu cred ca te i-a de fraier