| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema.Sa incep:EU sunt in clasa a 9-a si din clasa a 5-a imi place de o fata, eu nu i-am spus nimic cum ca mi-ar placea si nici acum nu stie, ea in primii ani nu prea m-a bagat in seama dar acum in clasa a 9-a mi-a trimis un mesaj cu textul "Te Iubesc" (ea este o fire mai glumeata si nu stiu ce sa cred), vine pe la scoala in timpul pauzelor si vrea sa o iau in brate(este in clasa cu mine), La sfarsitul clasei a 8-a la banchet ea a vrut sa danseze cu mine(eu nu dansam si a venit la mine si mi-a spus sa dansez cu ea, mie neplacandu-mi sa dansez). De aici ce sa inteleg? Ii place de mine sau nu?

Răspuns Câştigător
| Andreea52 a răspuns:

Pai eu cred ca ii place de tine...incearca sa vorbesti pe mess sau la tel cu ea despre o eventuala combinatie intre voi...vezi ce zice si daca vrea, profita de oazie. mult succes

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mai intreaba-te mult treaba asta ca ai sa dai coltu cu saminta in tine.

| Paul1126 a răspuns:

AM uitat sa spun ca Nu am Avut pana acum nici o "prietena", deci in caz ca ar vrea sa fim impreuna nu stiu cum sa o sarut Deci ce sa fac?