| ionyionelutza a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema sunt cu un baiat de 17 ani iar eu am 15 eu il iubsc pe el dar nu stiu daca si el pe mine. el este din constanta iar eu dn vrancea. a venit la bunici in vacantaasta si acum cateva zile am aflat ca mai este cu o fata [nu stam in acelasi sat] dar nu stiu ce sa cred adica el ii da de inteles ca ma iubeste dar uneori este si putin distant iar acum ca i-am zis ca eu cred ca este cu alta s-a suparat ziceti-mi voi ce sa fac ca sa ma ierte si daca sa am incredere in el.pls am nevoie de ajutor. funda celui mai bun rasp

1 răspuns:
| piticot_1938 a răspuns:

Buna.eu cred ca cel mai bine ar fi sa vb intre voi (comunicarea este cea mai buna explicatie la intrebari)...si sa mai stii el s-a suparat pe tine pentru ca s-ar putea sa aiba prietena.sa stii ca uneori baietii nu prea stau cuminti cand sunt departe de fete... dar eu iti doresc sa te impaci cu el si sa ai o relatie frumoasa