| carinnutza a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am fost cu un baiat despre care nu prea stiu ce sa spun daca chiar m-a iubit sau nu, nu sunt sigura. El parea ca ma iubeste.Am fost impreuna 3 saptamani dar in ultima saptamana aproape ca nici ca ma suna, adica ma suna cand isi aducea aminte. De fiecare data cand imi propun sa il uit se intampla ceva, ori ma suna, ori ma intalnesc cu el, ma baga in seama pe mess sau fb, orice si imi aduc aminte de el. Acum are prietenea si vad ca are la status "TBX" si alte chestii de genu asta si poze cu ea si, am impresia ca fac o luna (nu sunt sigura). Si cand m`am int cu el acum cateva zile m-a luat in brate si ma pupat si parea ca ploua pentru el. Nu stiu ce sa fac. De revelion a venit si el si venise putin si prietena lui. si ma bagat in seama m-a sunat si la miezu noptii.Nu stiu ce sa cred. Daca chiar o iubeste pe fata aceea sau tine la mine. Adica face niste chestii pe care eu le-as putea interpreta ca ma place. Nu stiu ce sa cred ...Si nu stiu ce sa fac in privinta acelei fete e draguta, n-am ce zice. off. n-am nici o idee. ori m-a uitat sau nu stiu. nu il inteleg ori vrea sa imi dea de inteles ca o iubeste. nu stiu straight facesad. oricum astept rasp. mersi :*.

5 răspunsuri:
| paula90 a răspuns:

Ehh dupa 3 saptamini nici de cum nu cred ca a fost dragoste, poate doar simpatie(sau ceva de genu)nici macar pe prietena lui nu cred ca o iubeste... tu fii indiferenta si atunci vei vedea ca totul va fi mult mai clar, sau vorbeste direct cu el fara ocolisuri!
succes!

| Larii_2028 a răspuns:

In 3 saptamani nu cred ca era vorba de iubire.probabil te place si incearca sa te faca geloasa cu noua prietena sau mai e o varianta. Te tine ca pe "o rezerva" ca atunci cand nu va mai fi cu aceasta prietena sa fie sigur ca se poate intoarce la tinehappy. Vorbeste cu el. si intreaba-l ca ce are de gand. sau daca nu at fi indiferenta big grin. Bft:*

| onutza98 a răspuns:

Respectivul baiat ori vrea sa se bage in seama cu noua sa prietena si sa te faca geloasa dar sa stii ca gelozia vine tot de la punctul ca te-ar placeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el big grin? ce vrea

| Risa a răspuns:

Hey(^_^) pai o relatie de cam 3 saptamana e destul de scurta dar dupa spusele tale eu cred ca vrea sa te faca geloasa sau sa te faca sa fii inebunita dupa el...cred ca ar trebui sa vb cu el ori nul mai baga nici tu in seama sunt sigura ca esti frumoasa gasesti tu altul... popoz sper sa te fi ajutat cu ceva:* ai grija de tine:Xhappy