| Junglelion a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema:sunt in clasa a 8-a impreuna cu o fata de la mine de la scoala care si ea e de a 8-a si de curand unu de a 7-a incepe sa o ia in brate si incearca sa o sarute si chesti de genu si ea mi-a spus ca vrea sa ma dau la ea.Ei uite asta e problema ca eu nu prea stiu cum sa ma dau la fete.Imi poate spune cineva cum sa ma dau la ea, ce replici sa folosesc, chestii de astea imi puteti spune si mie mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| EmoRock a răspuns:

Bataia nu este solutia.Eu zic sa te dai a ea ex:Ce mai faci ingerasul meu, tine-o de mana. Spune-i tipului aluia sa inceteze pentru ca fata este deja ocupata.

| Junglelion explică (pentru EmoRock):

Raspunsul lui emorock e cel mai bun, cat despre al tau nordic:tu crezi ca ea il place pe ala ca ea il uraste pe ala nu il suporta

7 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Ai putea să-l bați. E o idee bună pe care o susțin. Dar mai e o treabă. Dacă prietena ta te iubește, de ce se lasă în mainile puștiului ăluia? Adică dacă ți-e fidelă îi trage o palma lu' ăla și vine la tine.

| sonyericson a răspuns:

Pai in primul rand, daca nu mai vrei sa ii faca ala asa, tragei una in gura si vb cu el, fal mielusel daca nu poti sa faci asa, du-te la fata aia si bagate cu ea in seama o pupi si u cu tupeu (desigur pe obraz)si ii zici si u ce faci viata mea sau ceva de genu.Eu zic sa te bagi in seama cu ea inainte sa vina ala, ce *** e un borca de a7a ti-e frica de el?laughingoricum bafta!

| Junglelion explică (pentru sonyericson):

Nu imi e frica de el imi e frica de director ca de batut l-as bate da deja sunt pe lista neagra a directorului

| AndreyG a răspuns (pentru Junglelion):

Mai departe de lista neagra nu mai exista oricum laughing Du-te pe el, apara-ti fata. Stiu treaba cu consecintele si mi se pare o porcarie. adica daca esti pe strada si unu vrea sa te jefuiasca, tu daca te aperi ajungi la inchisoare?

| Junglelion explică (pentru AndreyG):

Nu ma nu intelegeti daca mai am o abatere a zis ca ma exmatriculeaza ca eu oricum daca il prind pe strada e mort eu vorbesc de la scoala

| sonyericson a răspuns (pentru Junglelion):

Atunci **** fii sigur pe tine, arata-i ca poti la fatawinkingsau dui un trandafir cand mergi la scoalawinkingsi ii dai maxim si aluia laughing