| fernanda_3714 a întrebat:

Am si eu o problema.Sunt indragostita de un baiat cu 2 ani mai mik decat mine.Suntem vecini si ne cunoastem de cand eram miki.Cand satm afara ma cicale si ma enerveaza.Prieteni spun ca ma place sau ca cine se bate se iubeste.Credeti ca ma place sau nu? Si cum as putea sa-i spun pentru ca eu sunt ffff timida si nu am curajul sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Salut eu as spune sa nu-i spui nimic si sa ii raspunzi doar la cicaleli si chestii de genul.Deci daca te cicaleshte intreaba da ce iti place? si tot asa dar ai grija baietii se maturizeaza mai greu ca fetele si s-ar putea ca la minte sa fii prea matura pentru el.A da si sa te asiguri ca te place ca de exemplu la tara la bunei traiesc foarte bine cu un baiat si toti spun ca suntem impreuna dar noi nu sintem asa ca ai grija si vezi daca te place cu adevarat.Iti doresc sa il faci nebun dupa tine. Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu ai sa fii toata viata ta timida? Cu timiditatea nu rezolvi nimic, denota lasitate. Spune-i si gata.

| fernanda_3714 explică:

Stam* scuzebig grin