| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy.Am si eu o problema...sunt indragostita de un baiat mai mic decat mine.Suntem vecini si ne cunoastem de cand eram mai mici.El momentat este cu cea mai buna prietenasad.problema este ca nu stiu cum sa-l uit... prietena mea vrea sa se desparta de el.Dar el se poarta mereu in asa fel in cat imi da de inteles ca ma uraste,dar vara trecut am fost cu un baiat si el ma tot intreba de ce nu il aduc sal cunoasca si facea mistouri iar prietena mea a zis ca poate e gelos.Nu stiu ce sa cred dar sufar foarte mult si plang dupa el si as vrea sa vad daca ma place dar nu stiu cum. Va rogg ajutati-ma promit funda ! va multumescbig grin

1 răspuns:
| Georgiana05 a răspuns:

Odata ce e combinat cu prietena ta, nu cred ca cel mai bun lucru pe care ai putea sa-l faci este sa fi si tu cu el. IAR. Deja nu mai merge, daca el nu-ti arata nimic, inseamna ca pur si simplu este un mistocar, si nu se merita sa-ti pierzi timpul!