| fernanda_3714 a întrebat:

Am si eu o problema.Sunt indragostita de un baiat cu 2 ani mai mik decat mine.Suntem vecini si ne cunoastem de cand eram miki.Cand stam afara ma cicale si ma enerveaza.Prieteni spun ca ma place sau ca cine se bate se iubeste.Credeti ca ma place sau nu? Si cum as putea sa-i spun pentru ca eu sunt ffff timida si nu am curajul sa-i spun? Va rog ajutati-ma.Promit funda pentru cel mai bun raspuns big grin.Scz ca am mai pus intrebarea dar vreau mai multe raspunsuri va rog multhappybig grin

Răspuns Câştigător
| crishkilljoy a răspuns:

Pai ca el te place e sigur. Trebuie sa ii spui pe mess daca esti timida sau daca nu trebuie sa iti zica el in fata.Eu zic sa nu astepti dupa el si zii pe mess sau SMS