| anonim_4396 a întrebat:

kissAm si eu o problema...sunt indragostita de un baiat dar care este mai mic decat mine.Suntem vecini si ne stim de micibig grin.el mereu ma cicale si ma imi da impresia ca ma uraste:-(.Dar vara trecuta am fost cu un baiat si cand a aflat vecinul meu a inceput sa faca mistouri proaste sa ma tot intreba cand il aduc sa-l cunoasca.Prietena mea cea mai buna a zis ca poate era gelos.Eu il iubesc mult si vreau sa aflu daca el ma place sau daca macar tine la mine.Dau funda pentru cel mai bun raspuns care ma poate ajuta. Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| SarahMaria a răspuns:

Pai eu zic sa stai de vorba cu el si sa vezi ce intentii are! Stii si tu vorba aia " cine se iubeste se tachineaza ", unii baieti asa sunt nu-si arata direct sentimentele! Tu il cunosti mai bine. dar eu nu cred ca te uraste, e cam mult spus a ura pe cineva, face probabil misto-uri din astea cum fac baietii!

4 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Ca sa aflii daca ii pasa de tine faci urmatoarele :Nu il mai bagi in seama cateva zile,saptamani bune,daca te cauta tine la tine,daca nu, nu insemni nimic pentru el. Daca vrei sa aflii daca te place, il intrebi verde in fata! Succes!

| PisSsy a răspuns:

Pai, nu ar fi rau sa intri in discutie cu el si sa-i puin intrebari de genu Cum iti merge cu iubirea si sa te aproprii de el astfel isi va da seama ca il placi si daca te place va reactiona intr-un fel sau altul! Eu zic ca meritah:* Succes! Speranta chiar daca moare, moare ultima!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc pentru ajutorkiss

| avng71410 a răspuns:

Din propria mea experienta sa zic asa e mai bine sa nu fii cu un prieten din copilarie chiar daca esti indragostita de el.desi eu iti urez succes si poate reusesti happy