| fernanda_3714 a întrebat:

Am si eu o problema.Sunt indragostita de un baiat cu 2 ani mai mik decat mine.Suntem vecini si ne cunoastem de cand eram miki.Cand stam afara ma cicale si ma enerveaza.Prieteni spun ca ma place sau ca cine se bate se iubeste.Credeti ca ma place sau nu? Si cum as putea sa-i spun pentru ca eu sunt ffff timida si nu am curajul sa-i spun? Va rog ajutati-ma.Promit funda pentru cel mai bun raspuns big grin.Scz pentru ca am mai pus intrebarea dar vreau mai multe rasp va rog multhappybig grinMultumeschappy

Răspuns Câştigător
| MinHee a răspuns:

Si eu is in aceeasi oala numa' ca pe mine ma enerveaza un baiat cu cre am fost in 1-4 si inca ma enerveaza.cand am fost o data la masa la usa ca m'o enervat la culmea(arunca cu peste mort in mine). masa mi-o zis ca baietii enrveaza fetele pe cre le plac, dar sa revin la tine fa-ti curaj daca esti mai mare ia si prinde tupeu ca o sa-ti trebuiaska mai inkolo...pana la urma poate te place si el si apropobig grinragostea nu are varstahappy Succes:d
sper ca te-am ajutat
fundita?:d

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Fai joku batel si tuh va bateti asa :X pana va pupatirolling on the floor))))))

| Mihaela19 a răspuns:

Cand iubesti nu conteaza dragostea. Tocmai pentru ca este mai mic decat tine, tu ar trebui sa deschizi prima subiectul, sa fi cea care ia initiativa. Iti dau un sfat: nu te lua niciodata dupa ce zic oamenii, nici macar prietenii, mai bine incearca tu sa vorbesti cu el, daca iti e foarte greu si nu poti nici cum vorbeste cu el prin intermediul altcuiva, o persoana apropiata tie. Good luck! :*