| fernanda_3714 a întrebat:

Am si eu o problema.Sunt indragostita de un baiat cu 2 ani mai mik decat mine.Suntem vecini si ne cunoastem de cand eram miki.Cand stam afara ma cicale si ma enerveaza.Prieteni spun ca ma place sau ca cine se bate se iubeste.Credeti ca ma place sau nu? Si cum as putea sa-i spun pentru ca eu sunt ffff timida si nu am curajul sa-i spun? Va rog ajutati-ma.Promit funda pentru cel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| MrCaracter a răspuns:

Asa eram si eu indragostit la varsta ta de toate vecinele happy
Timiditatea m a facut sa fiu o persoana retrasa si sa nu actionez!
Ideea ar fi sa ii oferi o sansa apropiindu-te de el si cunoscandu l,asa iti dai seama ce persoana ar fi, nu trebuie sa faci dragoste cu el pentru a sti daca te iubeste, important e sa discuti cu el cateva zile si ai sa iti dai seama ce caracter are!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu esti in stare sa ii zici ca tii la el atunci nu ii zici nimic si asa tu ramai fara nici un rezultat obtinut.

| Biia14 a răspuns:

Intraba-l daca tine la tine.Scuze ca te intreb dar ce varsta ai?

| bogo93 a răspuns:

Poate asa iti arata el ca te place.Intreaba-l, nu pierzi nimic

| fernanda_3714 explică:

Am 15 anibig grin