| Monutza a întrebat:

BUNA TPU am si o problema... imi place de un baiat din clasa si el ma tot tachineaza... de ceva vreme si in vacanta de iarna m-a chemat afara si l-am refuzat de doua ori pentru.ca aveam treaba si nu puteam iesi mie imi ca place de el >:" baietii din clasa stiu ceva dar nu vor sa zica las intreba eu pe el de ce nu ma lasa in pace thinking dar nu stiu de obicei baiatul face primul pas >:" voi ce ma sfatuitzibatting eyelashes? parerile voastre conteaza :* Funda :X

Răspuns Câştigător
| anaaa13 a răspuns:

Pai, eu te sfatuiesc sa vorbesti deschis cu el, sa ii spui ce simti si sa il intrebi daca si el te place happy.
Chiar daca baiatul face de obicei primul pas, nu inseamna ca tu nu poti sa-l faci. I-ati inima in dinti!
Succes si ai grija de tine :*

2 răspunsuri:
| Claudia_1526 a răspuns:

Nu mai rata urmatoarea "chemare afara" laughing

| doriiy a răspuns:

Eu zic, daca nu ai curaj in fata [ nici eu n`as avea :-ss xDD =) ] vb cu el pe mes :p intreaba`l dc te tot tachineaza si ca ai inceput sa tii la el intr-un fel mai ciudat :p si incearca sa-l tragi de limba :p bafta :*