| SkittlesS a întrebat:

Buna TPU
Am talent la desen dar idei nu
Imi puteti da exemple de ce sa desenez, nu chiar grele nici usoare
cu cat mai multe cu atat mai bine si daca sunt si imagini funda garantat
Va rog oricum primiti vot la toti cei care mau ajutata
StupiDream
(scuze de categorie e cea mai vizualizata)

7 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Www.desenatori.ro

sunt sute de desene. te poti inspira de aici

funda?

| EyesSad17 a răspuns:

Deseneaza o jungla,plaja. interiorul casei,apa,curte cu animale, flori, bijuterie etc etc etc peace and love

| eoooo a răspuns:

De aici te poti inspira mult http://www.tablouri-de-vis.ro/

| Balonashee a răspuns:

Buna
Poti incerca sa faci catelushi:X, pisicute, un catelus trist care tine labutele pe o usa, o pisicuta care adora sa fie mangaiata, un pui de gaina care abia iese din ou, o pisicuta care doarme pe un catel, doua pisicute cu labutele una peste cea lalta, o pisicuta in oglinda, un catel intr-un pahar... nu stiu cred ca iti vin si tie idei
Bye

| i44na a răspuns:

Pai eu as desena o persoana cand stai la picioarele ei si bate si soarele si s-ar forma o umbrahappy...
sau as incerca sa fac un portret al cuiva
sau ceva mai simplu... sa desenezi oameni in diferite ipostaze
sper ca-ti plac ideilehappy

| Iustina_1557 a răspuns:

Waw e super sa ai talent la desen eu sunt varza sora mea mai mare stie sa deseneze ff bine este la liceu de arte plastice.Ea a facut un desen ff frumos cu care a si luat liceu big grin este un desen simplu crede ea dar pentru mine este foarte greu la facut pe o coala mare de desen dar nu stiu daca il poti reusi pentru ca este mai complicat. A desenat seara de craciun cu copii care deschideau multe cadouri in fata bradului si cu mos craciun cand pleca de pe o casa foarte frumoasa si un copil mai mare care nu a luat o nota 10 la scoala si s-a suparat foarte tare statea la geam si privea cum ningea afara si un inger a venit la el si i-a spus sa nu mai planga pentru ca nu toti copii au note de 10 la scoala la el si atunci copilul a inteles si s-a dus fericit sa deschida si el cadourile lui la facut pe mai multe coli big grin

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Peisaje