| Winners10 a întrebat:

Am terminat acum clasa 12. La inceputul anului am avut o domnisoara profesoara noua care a venit sa predea la noi. Din momentul in care am vazut-o m-am indragostit de ea si simt ca nu mai pot. Ma gandesc pur si simplu toata ziua si toata noaptea la ea :X. Profa a fost super de treaba cu mine tot anul, nu era relatia de profesor-elev si era ca intre prieteni. Acum ca am terminat si nu mai imi este profesoara simt ca trebuie sa fac ceva in privinta asta. Arata foarte bine si emana acea feminitate numai cand o vezi :X :X O iubesc prea mult si nu mai rezist. Nu e casatorita, nu are copii si nu e cu nimeni. Eu am 19 ea 24 diferenta nu e mare happy Nu imi spuneti ca nu va fi ceva saudinastea... Nu imi spuneti sa o uit pentru ca este imposibil laughing o iubesc cum nu am mai iubit pe cineva :X :X

Vreau raspunsuri concrecte. Cum trebuie sa procedez?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vorbeste cu ea si explica-i despre cei vorba. No sa te omoare.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Incepe prin a invita-o la un suc, sa te inarmezi cu rabdare ca fata are experienta sa ii castigi increderea, odata castigata o chemi la un chef, pui in beutura ceva si faci sex cu ea

| Winners10 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sincer imi pare rau pentru tine daca tu asa esti invatat sa procedezi cu fetele...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Winners10):

Iti multumesc pentru grija dar nu ai de ce sa iti para rau, nu pierd nimic din astra sa nu mai zic ca distractia e maxima

| love96 a răspuns:

Vorbește cu ea. Spune-i ce simți si daca are aceleași sentimente pentru tine foarte bine, puteți încerca o relație.
Si eu am o relație cu un fost profesor si merge destul de bine ( suntem la început). Dupa ce terminase de predat la mine in școala am rămas prieteni si dupa un an... El are 26 asa ca e mai mare diferența. Poti încerca ca nu ai nimic de pierdut. Nu iti mai este profesoara si daca ii spui ce simți si nu simte același lucru pentru tine măcar știi ca o sa va mai vedeți zi de zi.

| NameHarris a răspuns:

Nimic nu este imposibilwinking Incearca sa-ti faci o relatie de prieteni cu ea dupa aceea actioneazawinking

| Dendoris a răspuns:

Pics?

| bibi518 a răspuns:

Pai...esti intr-o situatie cam complicata, avand in vedere ca ti-a fost profesoara, dar eu cred ca cel mai bine este sa ii cumperi niste flori, sa te duci la ea si sa iti exprimi sentimentele.Asta ii metoda clasica si te asigur ca nici o femeie nu s-ar supara sa primeasca flori si sa i se spuna cate "dulcegarii" laughing, indiferent ca iti este profesoara sau nu.Chiar daca nu impartaseste aceleasi sentimente ca si tine, te vei simti mai bine dupa ce ii vei spune ca te-ai indragostit de ea. Poate chiar te place si ea, si faptul ca diferenta de varsta nu e foarte mare, este un avantaj pentru tine. Oricum, nu ai nimic de pierdut daca ii spui ca o placi. Daca ea nu te place, nu-i bai, iti vei reveni si iti vei gasi o fata care sa te iubeasca happy
Asta e doar sfatul meu, iti poti intreba prietenii daca nu esti multumit de raspuns