| Winners10 a întrebat:

am vazut o fata care la o prima impresie mi-a atras atentia si as vrea sa ne cunoastem mai bine si deca e bine si o relatie. Dar problema e ca nu stiu cum sa incep discuta cu ea... dupa un buna/ ceau si ce faci? daca ea nu zice nimic ce sa ii zic? Probabil ca imi e si putin teama de asta zic eu, ca nu o sa stiu ce sa vorbesc cu ea. Putin ajutor va rog! Funda big grin

3 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Daca nu iti zice nimic si iti da doar seen, inseamna ca nu e interesata de tine. Mai bine o lasi asa. Dar in alta ordine de idei, ii poti spune ca o admiri mult si ca speri sa nu o deranjeze faptul ca i-ai scriswinking

| Winners10 explică (pentru Lina1993):

Si daca raspunde la ce o intreb dar ea nu zice nimic?

| Lina1993 a răspuns (pentru Winners10):

Inseamna ca ori e foarte timida (si asta nu am cum sa stiu eu pentru ca nu o cunosc) ori ca nu te place. Dar decat sa traiesti cu regretul ca nu ai intrebat-o, mai bine iti iei inima-n dinti si o intrebi big grin. Sa nu ai asteptari, asta e cel mai important