| Winners10 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata si as vrea sa ne cunoastem mai bine si de ce nu, sa am si o relatie cu ea daca e posibil.
Numai ca sunt o fire putin mai timida si nu stiu cum sa o fac.

Putin ajutor?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mergi la ea, și să îi spui exact așa.
Stimată domnișoară de muzică ușoară, ( aici urmează numele ei mic).
Îmi place foarte mult de tine,
Vreau să ne cunoaștem bine,
Dar nu doar ca o informație,
Ci să punem de-o relație.
Dar sunt din fire cam timid,
Așa că vreau răspuns rapid.
Să știi că nu glumesc deloc,
Deci te implor, să nu-mi dai bloc.

Și ca să fii sigur că nu ratezi, mai scrii asta și pe hârtie, cu adresa ta de Facebook, și i-o bagi în mână și te uiți la ea cu o mutră disperată.
Succesul tău e garantat,
Căci așa ceva,
Nu i s-a mai întâmplat.

Pâ Sâ,
Dacă nu ai naș la nuntă, vin eu.

| Winners10 explică (pentru sadrian46):

Nu suntem din acelasi oras... sunt cam 60 km distanta... deci nu prea am cum sa ii bag biletelu in maneca?

| sadrian46 a răspuns (pentru Winners10):

Atunci bagă-l pe Facebook.
Din nou, așa ceva nu a mai pățit și nu o să pățească.
Așa că succesul este garantat.
Comisionul meu este de 5 % la suma care se colectează la nuntă.

| sadrian46 a răspuns (pentru Winners10):

Atunci pe net.

| Nadyus a răspuns:

Pai eu iti zic dupa parerea mea incepi cu incetul prima data o prietenie apoi cu timpul cu ajutorul lui dumnezeu poate va iesi o relatie frumoasa impresooneaz-o prin lucruri frumoase daruieste-i o floare o ciocolata? sper ca ti-am putut fi de ajutor