| Bombonikmic a întrebat:

Bună TPU, anul acesta am nunta. Ne cununa verișoara mea care e de religie ortodoxa, și soțul ei este englez. Nunta au făcut o in Anglia, credeți ca va fi o problema la cununia religioasă? Nu am apucat sa întreb preotul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nici o problema!

Eu si sotul am cununat doi catolici, desi noi suntem ortodoxi si nu a existat nici o probelma din partea bisericii.

Felicitari si casnicie fericita!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Întreabă preotul care urmează sa va cunune dacă este bine sa te cunune verișoara ta cu soțul ei englez.