| MettalicaRocks a întrebat:

as avea nevoie de ceva pareri si sfaturi. acum doi ani m-am indragostit de un baiat de la mine din clasa. toata clasa spunea ca el ma place, bla bla si sa ma duc la el sa vorbesc. de fiecare data cand vorbeam cu el spuneam numai prostii din care se intelege ca nu aveam chef de el ( desi aveam :") ). pur si simplu nu puteam sa ii spun ce simt... acum el se preface ca nu ma vede si se cam da la altele (prietenele mele cele mai apropriate, e chiar naspa, ca si cum ar vrea sa-mi faca in ciuda)... ce ar trebui sa fac? mereu numai la el imi sunt gandul si ochii, il plac ffff mult!

4 răspunsuri:
| Satanique a răspuns:

1.Corect e "Metallica"
2. apropriat inseamna furat
3. Ai putea sa te duci sa vorbesti cu el... daca nu ai tupeu... chiar nu stiu. rogi o prietena sa-i puna intrebari la intamplare, printre care una sa fie despre ce parere are el despre tine, etc. sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.

| neutrino a răspuns:

Daca el ar fi interesat de tine, ti-ar fi aratat intr-un fel. Asadar, este bine sa stai in banca ta.

| VampireBlood a răspuns:

Vorbeşte cu el.

Răspuns utilizator avertizat